• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Şehirler Arası Vip Transfer
ALP TURİZM Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler arası özel vip araçlarımızla istediğiniz il , ilçe ye sizi konforlu ve rahat şekilde her müşteri sonrası dezenfekte edilen araçlarımızla taşımaktayız

Steril, Konforlu, Güvenli Vip araçlarımız ve Profesyonel Şoför kadromuzla Şehirler Arası Seyahatlerinizi Daha keyifli ve Sağlıklı Hale donüştürebilirsiniz. 

Şoförlü Vip Araçlar

Size özel Steril edilen Vip araçlarımızla Türkiye' nin tüm şehirlerinden transfer hizmetimiz den yararlanabilirsiniz. 

Şehirler Arası Transferleriniz de kendi aracınız daki gibi konforlu, steril bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İstediğiniz yerde ve sürede mola verip, hem güzel bir seyahat yapar hemde geçtiğimiz bölgenin yöresel lezzetlerinin tadlarına varabilirsiniz. 

Yeni normale göre steril edilen vip araçlarımızla Tatil, İş gezileri ve Şehirler arası seyahetlerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde yapmanız için tüm önlemlerimizi alıyoruz. Güler yüzlü, Profesyonel Şoför kadromuzla seyahatleriniz den mutlu ayrılmanız için çok titiz davranıyoruz. 

Ankara vip transfer

Ankara vip transfer ile özel eğitimli ve deneyimli şöförler ve özel donanımlı araçlar ile güvenlik ve konforunuzu ön planda tutarak  transfer ve taşıma hizmeti çözümleri sunuyoruz.

SAĞLIĞINIZ, GÜVENLİĞİNİZ, KONFOR VE MUTLULUĞUNUZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

TÜRKİYE' NİN TÜM ŞEHİRLERİNE, ANKARA ÇIKIŞLI VE İSTEDİĞİNİZ ŞEHİRDEN BAŞKA ŞEHİRE TRANSFER HİZMETİMİZ MEVCUTTUR. 

 

With our intercity private vip vehicles, we carry you to the province and district you want, comfortably and comfortably, with our vehicles that are disinfected after each customer. With our Sterile, Comfortable, Safe Vip vehicles and our Professional Chauffeur staff, you can make your intercity trips more enjoyable and healthy. Your special VIP vehicles Sterilized our Turkey 's transfer service from all our cities can benefit from. With your intercity transfers, you can travel comfortably and sterile as in your own vehicle. You can take a break whenever and wherever you want, and enjoy the local flavors of the region we are passing through. With our vip vehicles sterilized according to the new normal, we take all our precautions to make your holidays, business trips and intercity travels smoothly and safely. We are very meticulous to ensure that you leave your trips happily with our friendly, Professional Driver staff.

YOUR HEALTH, SAFETY, COMFORT AND HAPPINESS IS IMPORTANT TO US

TURKEY'S ALL CITIES their ANKARA OUTPUT AND YOU WANT ANOTHER CITY TRANSFER SERVICE FROM OUR CİTİES
 

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.