• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Otel Transfer / Hotel Transfer
ALP TURİZM Otel Transfer / Hotel Transfer

Otel Transfer / Hotel Transfer

Ankara Havalimanı Otel Transfer ile sizlere mutlu bir seyahatin başlangıcını sunarız. Ankara Transfer rezervasyonlarınızı hiçbir ödeme yapmadan yapabileceğiniz gibi hiç bir ödeme yapmadan bizlere mail yada. Telefonla ulaşarak iptal ettirebilir ya da transfer rezervasyonunuz ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Ödemeyi araçta yapma rahatlığını sizlere sunarak sizlere güveni ve risksiz bir transfer hizmeti sunuyoruz Ankara Transfer Hizmeti için bizimle iletişime geçebilir istediğiniz bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ankara Havaalanı transfer sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda her yıl on milyonlarca yolcu trafiğinin olduğu uluslararası bir üne sahip büyük bir havalimanıdır. Bundan dolayı, Ankara havalimanı Transfer Hizmetleri büyük bir önem arz etmektedir. Uçaktan indiğiniz anda Ankara Havaalanı’nda yalnızca sizin için rezerve edilmiş konforlu araçlarımız sizi bekliyor olacak ve zaman kaybetmeden tatilinizin veya seyahatinizin huzurlu başlangıcını siz değerli dostlarımıza hissettiriyor ve keyifle varacağınız destinasyona doğru yola çıkıyoruz. Ankara Havalimanı Otel Transferi sadece bir transfer olarak görmüyoruz. Amacımız ve tek gayemiz sizler için mutlu ve konforlu bir yolculuk sağlamaktır

 


With Ankara Airport Hotel Transfer, we offer you the beginning of a happy journey. You can make your Ankara Transfer reservations without making any payment or by e-mail to us without making any payment. You can cancel by phone or postpone your transfer reservation to a later date. By offering you the convenience of making the payment in the vehicle, we offer you a reliable and risk-free transfer service. You can contact us for Ankara Transfer Service and learn the information you want in detail. not only in Turkey's Ankara Airport transfers are also a major airport with an international reputation that tens of millions of passenger traffic every year. Therefore, Ankara Airport Transfer Services are of great importance. As soon as you get off the plane, our comfortable vehicles reserved only for you will be waiting for you at Ankara Airport, and without wasting time, we make you feel the peaceful start of your holiday or travel to you, our dear friends, and we set out to your destination with pleasure. We do not see Ankara Airport Hotel Transfer as just a transfer. Our goal and only goal is to provide a happy and comfortable journey for you.
 

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.