• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Havaalanı Transfer
ALP TURİZM Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer

Değerli iş ortağımız, Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da misafirlerinizin en rahat ve en güvenilir şekilde hava limanına ulaşması veya alanda karşılanarak gidecekleri adreslere transferleri için 7/24 yanınızdayız.

Alp Vip Shuttle & Turizm çalışanları olarak misafirlerinizin Ankara’ya geldiklerinde havalimanında deneyimli ve dünya dillerine hakim personelimiz ile birlikte sizin adınıza karşılayarak ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde araçlarına kadar refakat ediyoruz.Sürücülerimiz güveli sürüş ile belirtilmiş lokasyona sizi ulaştıracaktır.

TÜRSAB üyesi olan seyahat acentemizin tamamı firmamıza ait V.I.P. araçlarla hizmet vermektedir. Araçlarımız GPRS sistemiyle takip edilmektedir. Dilerseniz misafirlerinizi araç takip sistemimiz sayesinde cep telefonunuzdan dahi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Araçlarımız tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına uygun filosuyla transfer hizmeti sunmaktadır.

Firmamız otel transfer yurtdışı, yurtiçi acenta transfer hastane klinik transfer özel hizmet ve davet turları, turistik şehir turları, konferans ve kongre transferleri hizmeti vermektedir.

Ankara Havalimanı , Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali ve Ankara Tiren Garına  sizin tercih ettiğiniz araçlarla uzman personelimiz tarafından 7/24 karşılama hizmeti veriyoruz.

Dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan dahi rezervasyon yapabileceğiniz online rezervasyon sayesinde bize 7/24 rezervasyon yapabilir ve rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

10 DAKİKADA YANINIZDAYIZ

Our valued business partner, we're here 7/24 for the most comfortable and most reliable way to reach the airport or transfer to their destination address field of your guests met in Ankara, capital of Turkey.

As Alp Vip Shuttle & Tourism employees, when your guests come to Ankara, we greet you on your behalf with our experienced and world-class personnel at the airport and accompany you to their vehicles with the awareness of how important the first impression is. Our drivers will transport you to the specified location with safe driving.

Our travel agency, which is a member of TÜRSAB, is the V.I.P. provides services with vehicles. Our vehicles are monitored by GPRS system. If you wish, you can follow your guests instantly even from your mobile phone thanks to our vehicle tracking system.

Our vehicles provide transfer services with a fleet in accordance with all highway transportation documents and standards.

Our company provides hotel transfer abroad, domestic agency transfer hospital clinic transfer special services and invitation tours, touristic city tours, conference and congress transfers.

We provide 24/7 welcome service to Ankara Airport, Ankara Intercity Bus Terminal and Ankara Tiren Station by our expert staff with the vehicles you prefer.

Wherever you are in the world, you can make reservations with us 24/7 and keep track of your reservations, thanks to the online reservation that you can make even from your mobile phone.
 

 

 

 

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.