• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Esenboğa Transfer
ALP TURİZM Esenboğa Transfer

Esenboğa Transfer

Esenboğa Ankara Havaalanı ve ulaşım seçenekleri ile komforlu, hızlı, güvenli ve rahat ulaşımın tek adresindesiniz. Sizleri kaliteli ekibimiz ve profesyonel kadromuzla en temiz ve uygun bütçe dostu paketlerimizle herkese uygun fiyat tarifelerimiz mevcuttur.

Esenboğa Havalimanına yurt içi ve yurt dışı giriş çıkışları sürekli olduğundan dolayı teknik özellikleri şu şekilde sıralayalım:

Esenboğa havalimanı 3750 metrekare uzunluğa sahiptir.  Yaklasık 10 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. İç ve dış hatlarda geniş yolcu kapasitesine sahip olan havaalanının, yol boyunca da yaklaşık kapasitesi aynıdır.

Esenboğa havalimanında ibadethanelerde mevcuttur orada namaz kılmak isteyen yolculara terminalde bulunan ibadet alanlarını kullanabilirler. Ayrıca düzenli olarak ibadet alanları dezenfekte edilmektedir. Ve bütün yolcularla fiziksel ve sosyal mesafeyi koruyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

10 DAKİKADA YANINIZDAYIZ

Havalimanındaki tüm yolcuların bekleme alanları sosyal mesafeyi koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Uçağa binmeden önce uçuş kartınız ve kimlik kontrolünüz yapılmaktadır.

Havalimanı transfer işlemlerinde önceden rezervasyon yapmanızı öneririz çünkü bazen çok yoğunluk oluyor araçlar dolu olma ihtimali var bu yüzden siz ne olur ne olmaz önceden rezervasyondan yerinizi ayırtın.

Bütün araçlarda klima,wifi, kahve ve ekstra ikramlar bulunmaktadır kendizi evinizin komforundaymış gibi rahat hissedeceksiniz buna garanti veriyoruz.

Araç filomuzu sürekli yenilemenin yanı sıra uzman kadromuzla sektördeki gelişmeleri takip ediyor güncel olan gelişmelerden sürekli haberdar oluyoruz.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.