• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Ankara Transfer
ALP TURİZM Ankara Transfer

Ankara Transfer

Şehir içi transfer hizmetimiz rezervasyonunuza göre şoförlü araçlarımızda talepleriniz doğrultusunda alınan randevuda gün ve saate belirttiğiniz adresten gideceğiniz adrese sizleri veya ailenizi güvenli ve komforlu bir şekilde ve ikramlarımızla birlikte sizlere güzel bir seyehat sağlıyoruz.

Ankara transfer ihtiyaçlarınız için harika bir tercihtir. Seyehat süresince kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırabilir gidilen şehir içi veye şehir dışı seyehatta konum,park yeri vs uğraşmadan trafiğin stresinden uzak bir şekilde komforlu bir seyehat deneyimi sağlıyoruz.

Ankara’nın tüm ilçeleri ve diğer şehirlerede ayrıca seyahat edebilirsiniz.

Kaliteli ve müşteri memnuniyetini benimsemiş özenle seçilmiş komforlu araçlarımızla seyehat etmenin keyfini çıkarmaya ne dersiniz.

Geçtiğimiz sene pandemi sürecinde pek çok meslek taşımız işlerin seyrekliği yüzünden başka sektörlere geçiş yapmak zorunda kaldı fakat biz bu döndemde sabredip biraz dişimizi sıktık ve yolu yarıladık artık eskisinden daha fazla talep var ve bu dönem bir geçiş dönemi oldu yürüdüğümüz yolda bizleri yalnız bırakmayan doslarımız ve analarımızın duası sayesinden Allah yardım etti ve atlattık. Bahsettiğimiz bu durum tüm sektörler içinde geçerli ziya biz dost ve düşmanı bu dönemde tanıdık gülerken herkes sizinle güler fakat ağlarken kim yanınızda ona iyi bakın her neyse bu kadar edebi konuşmak yeter konumuz bu değil.

Bizim sunduğumuz hizmet tamamen samimiyet üzerine kurulu ve öyle olmalı biz bunu benimsiyoruz.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.