• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Ankara shuttle 2021
ALP TURİZM Ankara shuttle 2021

Ankara shuttle 2021

Ankara’nın en iyi Shuttle şirketiyle yolculuk yapmaktan gurur duyacaksınız şimdiden aramıza hoş geldiniz diyelim. Öncelikle vizyon ve misyonumuzla karşınızdayız kalite anlaşıyımız ve güven veren yolculuk deneyimimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kalitemizi sizinde hak ettiğinizi düşünüyoruz bu yolda herkese ve her bütçeye uygun komforlu ve vip kampanyalarımızın ayrıcalıklarından faydalanın istiyoruz. Çünkü siz buna değersiniz.  Avrupa ve global firmalara danışmanlık yaptığım döndemde uluslar arası firmalara şoförlük yaparak başlamıştım bu işe güven ve kalite nedir orda gördüm ve öğrendim oradaki VİP araçların komforunu ve insanların birbirine yaklaşımı gözlerimi kamaştırmıştı harika bir deneyimdi benim için zihinsel olarak rahatladım diyebilirim.

Orda yaşadığım her tecrübeyi birebir Türkiyede güzel ülkemizde uyguladım ve aranan lojistikler bizde bulundu bir numara olduk kalitemizin hakkını böyle veriyoruz bu ayrıcalıklı dünyanın bir parçası olmak sizinde hakkınız kendimde bunu görüyorum.

Her müşterinin güvenliği ve komforunu biz düşünmekteyiz onları yeri gelince motive edici şekilde konuşmamız gerektiğinin farkındayız hayatlarının her alanında bu prensibi benimsedik biz insan seviyoruz ve insan tanıyoruz kalitemizi onlara sunmaktan gurur duyuyoruz.

İçinizde bir yerler kalan eğlence anlayışınızı gelin beraber yolculuğumuza taşıyalım bu yolculukta hepinize gerekli özeni ve titizliği göstereceğimizde en ufak bir kuşkunuz olmasın rahat olun kendinizi yolcuğa ve o anın muhteşem güzelliğine bırakıp yol alın.

Keyfinizi çıkardığınız bu yolculukta kim bilir belki o gecenin şanslı kişisi sizsiniz bazen etkinlik ve çekilişler düzenliyoruz yolculuk sonunda o çekilişte 1 haftalık tatil yada 3 günlük ücretsiz sürüş kazanabilirsiniz. Bizim için sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuzdur unutmayın kazanmak için önce vermelisiniz sevgi verin sevin sarılın sevdiklerinize onlarla beraber vakit geçirin kendinize zaman ayırın onlarıda mutlu edin hayvanları sevin evinizin önüne boş bir kap koyun su ve mama koyun onlarda sevinsin yavrucaklar merhabet edin yaşadığınız her anın kıymetini bilin. Anda kalın o anın muhteşem güzelliğine odaklanın yüce Rabbimize şükredin ve ondan af dileyin namaz kılın kendinize en iyi yapacağınız şey Rabbinize yönelmektir.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.