• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Ankara Havaalanı Transfer
ALP TURİZM Ankara Havaalanı Transfer

Ankara Havaalanı Transfer

Havaalanı transferi havaalanından alınan yolcuları gidecekleri, konaklayacağı adrese ulaştıran ve sonrasında istek dahilinde müşteriyi tekrardan o adresten alıp havaalanına taşıyan bir hizmet türüdür. Transfer hizmeti  isteğe ve bütçeye uygun şekilde gördürülebilir. Yolcu grubuna özel araç tesisi özel transfer adı altında, yine yolcu grubuna sağlanan VIP araç tahsisi VIP transfer ve yolculara toplu taşıma şeklinde transfer sağlanması da shuttle transferdir.

10 DAKİKADA YANINIZDAYIZ

     Hizmetten faydalanmak isteyenler genellikle yolculuk bitmeden rezervasyon yaptırmalıdır ki uçaktan indiğinde rezervasyon yaptırdığı araç havaalanında müşteriyi hazır karşılasın. Rezervasyon işlemi  transfer hizmeti alınacak firmaya mail, telefon vb. iletişim yollarıyla ulaşılmasıyla başlar. Rezervasyonu sağlanan araç ve şoför bilgileri müşteriye iletilir. Havaalanına ulaşan müşteri karşılanır valizleri şoför tarafından yüklenir ve böylece müşterinin gideceği adrese ulaştırılması için yolculuk başlar.

VIP transfer müşteriye diğer transfer türlerine göre daha konforlu bir ulaşım sağlamaktadır ve kişiye özeldir. VIP transfer şoförleri özel eğitim almış kişilerdir. Hijyen ve sağlık açısından her türlü önlem alınır ve müşterinin kusursuz bir ulaşım sağlaması hedeflenir. Shuttle transferde ise aynı güzergaha gidecek olan yolcular ortak bir araçla gidecekleri yere ulaştırılır. Shuttle transferde aracı ve hareket saatini müşteri seçemez. Aracın belirli bir kalkış saati olur ve aynı bölgeye gideceği insanlarla ortak aracı kullanır.

      Bahsettiğimiz havaalanı transfer hizmeti  ülkemizde sağlanmaya başladığı yıllarda sadece iş seyahatlerinde ve iş dünyasında kullanılırken ilerleyen zamanla birlikte iş dünyasının yanında bireysel müşteriler, aileler de konforlu bir ulaşım için tercih etmektedir. Zamanla kullanımı yaygınlaşan bu hizmet taksi vb. toplu taşıma araçları kullanımında sabit bir tarife kullanılmamasıyla da yakından alakalıdır. Kişiler bütçelerinde belirsizliğe yer vermek istememelerinden dolayı fiyatı sabit ve belirli olan transfer hizmetini tercih edebilmektedirler.

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.