• +90 (533) 027 23 27
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / Ankara Daily Tour
ALP TURİZM Ankara Daily Tour

Ankara Daily Tour

https://transfer.beyztur.com.tr/panel/production/urun-duzenle.php?durum=ok&urun_id=12

Ankara'nın eşsiz tarih ve doğal güzelliklerini v.i.p konforunda yaşayın.

Satın almış olduğunuz hizmet ile tercih ettiğiniz tur seçeneklerini açıklama bölümüne yazmanız yeterlidir.Sürücümüz size tur seçeneklerini araç içinde veya önceden whatsapp,e-mail yolu ile bildirecektir.Doğa turu,camii ve saraylar,alışveriş merkezleri olarak istediğiniz turu yapabilirsiniz.

Anıtkabir, Ankara Kalesi,Estergon Kalesi ,Kalecik Kalesi ,Akköprü, Kalecik Köprüsü, Pembe Köşk (İsmet İnönü Evi), Atatürk Müze Köşkü, Abidin Paşa Köşkü, Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası) ,Ankara Cumhuriyet Müzesi (II. TBMM Binası), Anıtkabir Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi, Alagöz Karargah Müzesi, Gordion Müzesi, Tarihi Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Sakarya Şehitleri Zafer Anıtı ve Müzesi, ODTÜ Arkeoloji Müzesi, Beypazarı Kent Tarihi Müzesi, Ankara Olgunlaşma Enstitüsü 100. Yıl Müzesi, TCDD Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Altınköy Açık Hava Müzesi, Hacı Bayram Veli Camii ve Türbesi, Karacabey Camii ve Külliyesi, Kocatepe Camii, Ahi Elvan Camii, Zincirli Camii, Direkli Camii, Hacettepe Camii, Çiçekçioğlu Cami, Tacettin Sultan Camii, Sultan Alaaddin Camii, Ankara Cenabı Ahmet Paşa Camii,Kırmızı Ebe Türbesi, Yörük Dede (Doğan Bey) Türbesi, Augustus Tapınağı, Roma Hamamı Ören Yeri ve Açık Hava Müzesi, Julianus Sütunu, Külhöyük, Gavurkale, Ankara Antik Roma Tiyatrosu, Pirinç Han, Suluhan, Pilavoğlu Hanı, Safran (Zağfiran) Hanı, Tarihi Eynebey Hamamı, Tarihi Karacabey Hamamı, Şengül Hamamı, Duatepe Anıtı, Hatti Anıtı, Mimar Sinan Anıtı, Azize Tereza Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Çıkrıkçılar Yokuşu,  Beypazarı Çarşısı, Ayaş Evleri, Beypazarı Evleri, Hamamönü Tarihi Ankara Evler, Eymir Gölü, Mogan Gölü, Göksu Parkı, Harikalar Diyarı, Kuğulu Parkı, Seğmenler Parkı, Altınpark

 

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.